Overzicht NK

Alle wedstrijden worden gespeeld op het strand in Scheveningen.

Op vrijdag wordt er gespeeld door de teams die als 9e tm 32e zijn gerankt. 8 teams hiervan gaan door naar de zaterdag.
Van Were Di Beach Tilburg komen er verschillende spelers in actie deze dag. De uitslagen van die wedstrijden worden in onderstaand schema bijgehouden.

Vrijdag 14 augustus
Bij de heren doet Rowan van Vreede mee.
Bij de dames doen Ilke Meertens, Marlies de Keizer en Annemijn van de Graaff mee.

Zaterdag 15 augustus
Bij de heren doen Jon, Niels en Daan mee.
Bij de dames doen Ilke, Michelle en Danielle mee.

Zondag 16 augustus
Alle heren en dames die op zaterdag meededen hebben de finaledag, de zondag, gehaald !

 Team ATeam BPlanningSet 1Set 2Set 3Uitslag  
Dames/Heren Code Naam Code Naam Datum Tijd Veld A B A B A B A B Seeds Ronde
H (05)  T27 Hoeksma/Vos
 T22 Brethouwer/vVreede
14aug  10:20 2 19 21 21 18 13 15 1 2 27-22 QI
H (13)  T11 Marcelis/Zijlstra  W5 Brethouwer/vVreede 14aug  12:10 2 21 16 19 21 15 10 1 11-22 Q2
H (21)  V4 Hamers/Laane  V13 Brethouwer/vVreede 14aug  12:10 4 21 19  21 16      2 0 28-22 Loser=25
                                   
                                   
D (12)  T12 Van de Graaff/de Keizer  W4 Koller/Verbeek 14aug  11:10  3 21 13 22 20     2 0 12-21 Q2
D (26)  W11 Bons/Gommans  W12 Van de Graaff/de Keizer 14aug  15:10  1 21 14 21 19     2 0 13-12 W->za
D (33)  W29 Fokkers/Hermans  V26 Van de Graaff/de Keizer 14aug  18:00  7 21 16 21 18     2 0 18-13 W->za
                                   
                                   
D (13)  T11 Kloek/Meertens  W5 vdPol/Spekman 14aug  12:10  3 21 13 21 16     2 0 11-22 Q2
D (27)  W13 Kloek/Meertens  W14 Boer/vd Meer 14aug  15:10  5 21 15 21 14      2 0 11-14 W->za
D (6)  T6 Braakman/Sinnema  T11 Kloek/Meertens 15aug  10:20  6 21 17 21 19     2 0 6-11 I
                                   
                                   
                                    
D (5)  T3 Remmers/Stiekema  T14 Boer/van der Meer 15aug  10:20 2 21 13 21 13     2 0 3-14 I
D (13)  W5 Remmers/Stiekema  W6 Braakman/Sinnema 15aug  13:00 1 21 17 21 12     2 0 3-6 II
D (22)  W16 Mooren/Wesselink  W13 Remmers/Stiekema 15aug  16:30 1 18 21 16 21     0 2 2-3 III
                                   
H (3)  T4 van de Sande/Spijkers  T13 Uittenbosch/Uittenbosch 15aug  9:30 5 21 8 21  13     2 0 4-13  I
H (10)  W3 van de Sande/Spijkers  W4 Rothfusz/van Zwieten 15aug 12:00 1 21 15 21 16     2 0 4-5  II
H (17)  W9

Nummerdor/Schuil
 W10  van de Sande/Spijkers 15aug 14:00 2 21 0 21 0     2 0 1-4

 III

 


H (26)
 V17 van de Sande/Spijkers  W24 Daalmeijer/vd Outenaar 15aug 19:30 3 21 15 21 15     2 0 4-6 loser=5
                                   
H (8)  T2 Oude Elferink/Stiekema  T15 vd Poel/vd Boogert 15aug  11:10 3 21 17 21 14     2 0 2-15
H (16)  W7 Bolsterlee/Lokerse  W8 Oude Elferink/Stiekema 15aug  14:00 6 14 21 20 22     0 2 7-2 II
H (22)  W16 Oude Elferink/Stiekema  W13 Boersma/Huiskamp 15aug  17:30 1 28 26 15 21 18 21 1 2 2-3 III
H (25)  V22 Oude Elferink/Stiekema  W23 Brouwer/Varenhorst 15aug  19:30 1 21 16 16 21 15 13 2 1 3-5 loser=5
    ZONDAG, FINALEDAG                              
H (27)  W17 Nummerdor/Schuil  W25 Oude Elferink/Stiekema 16aug  9:00 1 21 10 21 16     2 0 1-3 HF
H (28)  W22 Boersma/Huiskamp  W26 van de Sande/Spijkers 16aug  9:00 2 16 21 18 21     0 2 2-4 HF
D (27)  W22 Van Iersel/Keizer  W26 Mooren/Wesselink 16aug  9:50 1 21 18 21 19     2 0 1-3 HF
D (28)  W22 Remmers/Stiekema  W26 Meppelink/Wiltens 16aug 10:40 1 11 21 25 23 15 5 2 1 2-4 HF
H (29)  V27 Oude Elferink/Stiekema  V28 Boersma/Huiskamp 16aug 11:30 1 15 21 21 23     0 2 3-4 3e/4e
H (30)  W27 Nummerdor/Schuil  W28 van de Sande/Spijkers 16aug 14:00 1 21 19 21 8     2 0 1-2 Finale
D (30)  W27 van Iersel/Keizer  W28 Remmers/Stiekema 16aug 15:00 1 14 21 21 16 18 16 2 1 1-2 Finale