Eredivisie heren

Alle wedstrijden worden gespeeld op de velden van Were Di Beach Tilburg, die te vinden zijn op het sportcomplex van Were Di Tilburg aan de IJsclubweg.

Op zondag stromen de teams Schuil/Nummerdor op de 1e plaats en Boersma/Huiskamp op de 2e plaats in. Er wordt die dag single elimination gespeeld. Dat wil zeggen dat een team is uitgeschakeld na een verliespartij.

Helaas speelt Niels niet met Daan. Er is bij Niels de Mexicaanse griep vastgesteld, maar nu gaat het alweer heel goed met hem. Er is geen risico genomen, daarom speelt Daan met Richard de Kogel.

Het wedstrijdschema ziet er als volgt uit:

 Team ATeam BPlanningSet 1Set 2Set 3Uitslag  
Wednr Code Naam Code Naam Datum Tijd Veld A B A B A B A B Seeds Ronde
01  T1  de Kogel/Spijkers
 T16  Hilarius/van Vliet
 8 aug
 08.30  2  21  15  21  15      2  0  1-16  I
02  T8  Hiemstra/Lochtenberg  T9  Uittenbosch/Uittenbosch  8 aug   08.30  4  17 21 21  16  16  18   8-9  I
03  T4  Lorsheijd/Stronkhorst  T13  den Boer/Hoogewoning  8 aug  09.20  2  22 20  21  16       4-13  I
04  T5  Koning/Spil  T12  Mercer/Peacock  8 aug  09.20  4  22 20  21  18       5-12   I
05  T3  Rothfusz/van Zwieten  T14  Bastiaans/de Koning  8 aug  10.10  4  21 16  21  17       3-14  I
06  T6  Companjen/van Laanen  T11  Brethouwer/van Vreede  8 aug  10.10  2  21 17  21  18       6-11  I
07  T2  Mopman/Vismans  T15  Kooy/van Werkhoven  8 aug  11.00  2  21 21  15       2-15  I
08  T7  Hoeberigs/Kerpel  T10  Huijbers/Rasker  8 aug  11.00  4  15 21  19  21      0  7-10  I
09    Lorsheijd/Stronkhorst    Koning/Spil  8 aug  12:00  2  18 21  14 21       4-5  II
10    Bastiaans/de Koning    Brethouwer/van Vreede  8 aug  12:00  4  18 21  16  21       11-14  loser=13
11    de Kogel/Spijkers     Uittenbosch/Uittenbosch  8 aug   13:00  1  21 10  21  10       1-8  II
12    Kooy/van Werkhoven    Hoeberigs/Kerpel  8 aug  13:00  4  15 21 12  21       10-15  loser=13
13    Hilarius/van Vliet    Hiemstra/Lochtenberg  8 aug  14:00  4  21 19  21  23  14  16   9-16  loser=13
14    Companjen/van Laanen    Rothfusz/van Zwieten  8 aug  14:00  2  16 21  21  19  10  15   3-6  II
15    Mopman/Vismans    Huijbers/Rasker  8 aug  15:00  2  21 18  21  12       2-7  II
16    den Boer/Hoogewoning      Mercer/Peacock  8 aug  15:00  4  19 21  21  17  15  13   12-13  loser=13
17    Lorsheijd/Stronkhorst    Hoeberigs/Kerpel  8 aug  16:00  2  23 25  12  21       5-10  loser=9
18    Uittenbosch/Uittenbosch    Bastiaans/de Koning  8 aug  16:00  4  16 21  22  24      0  8-11  loser=9
19    Companjen/van Laanen    Hiemstra/Lochtenberg  8 aug  17:00  2  21 10  21       6-9  loser=9 
20    Huijbers/Rasker    den Boer/Hoogewoning   8 aug  17:00  4  21 13  21  14       7-12  loser=9
21    Hoeberigs/Kerpel    Bastiaans/de Koning  8 aug  18:00  2  21 17  19  21  12  15   5-8  loser=7
22    Companjen/van Laanen    Huijbers/Rasker  8 aug  18:30  4  21 15  21  13       6-7  loser=7
   

                           

 

 

   ZONDAG                              
 1  T4  Mopman/Vismans  T5   Rothfusz/van Zwieten  9 aug  9:00  2  20 22  21  15  15   4-5  loser=5
 2  T1  Schuil/Nummerdor  T8  Companjen/van Laanen  9 aug  10:00  1  21 14  21  14       1-8  loser=7
 3  T3  de Kogel/Spijkers  T6  Koning/Spil  9 aug  10:00  2  21 11  21  13       3-6  loser=5
 4  T2  Boersma/Huiskamp  T7  Bastiaans/de Koning  9 aug  11:00  2  21 16 21 13     2 0  2-7  loser=7
 5  W2  Schuil/Nummerdor  W1  Rothfusz/van Zwieten  9 aug  11:50  1  21 12 21 19     2 0  1-4  halve finale
 6  W4  Boersma/Huiskamp  W3  de Kogel/Spijkers   9 aug  13:30  1  21 16  21  13      2  2-3  halve finale
 7  V6  de Kogel/Spijkers   V5  Rothfusz/de Koning  9 aug  15:10  1  21 16  21  17       3-4  3e/4e pl.
 8  W5  Schuil/Nummerdor  W6  Boersma/Huiskamp  9 aug  direct na finale dames  1  21 18  21  16      2  1-2  finale