Eredivisie dames

Alle wedstrijden worden gespeeld op de velden van Were Di Beach Tilburg, die te vinden zijn op het sportcomplex van Were Di Tilburg aan de IJsclubweg.

Op zondag stromen de teams Keizer/van Iersel op de 1e plaats en Mooren/Wesselink op de 3e plaats in. Er wordt die dag single elimination gespeeld. Dat wil zeggen dat een team is uitgeschakeld na een verliespartij.

Het wedstrijdschema ziet er als volgt uit:

 Team ATeam BPlanningSet 1Set 2Set 3Uitslag  
Wednr Code Naam Code Naam Datum Tijd Veld A B A B A B A B Seeds Ronde
01  T1

 Remmers/Stiekema

 T16 van de Graaff/de Keizer  8 aug
 08.30  1  21  11  21  16      2  0  1-16  I
02  T8  Meertens/Mol  T9  Boerhave/Driessen  8 aug  08.30  3  21 12  11  21   12 15   8-9  I 
03  T4  Bouwknegt/Schouten  T13  Fokkens/Schuil-van Wijnhoven  8 aug  09.20  1  16 21  18  21       4-13  I
04  T5  Braakman/Sinnema  T12  Bertoli/Clancy  8 aug  09.20  3  16 21  17  21       5-12  I
05  T3  Domselaar/van Vliet  T14  Hagens/Moekotte  8 aug  10.10  3  21 16  21  14      2 0  3-14  I
06  T6  Hermans/Meijers  T11  Remmers/van Wijngaarden  8 aug  10.10  1  14 21  11  21       6-11  I
07  T2  Koster/Wiltens  TT15  Boer/van der Meer  8 aug  11.00  1  21 19  16  21  10  15   2-15  I
08  T7  Frölke/Sparnaay  T10  Kort/Stevens  8 aug  11.00  3  16 21  13  21       7-10  I
09    Remmers/Stiekema     Boerhave/Driessen  8 aug  12:00  1  21 10  21  10       1-8  II
10    Hagens/Moekotte    Hermans/Meijers  8 aug  12:00  3  21 12  21  11       11-14  loser=13
11    Fokkens/Schuil-van Wijnhoven    Bertoli/Clancy  8 aug  13:00  2  21 12  10  21  15   4-5  II
12    Koster/Wiltens    Frölke/Sparnaay  8 aug  13:00  3  21 21  19       10-15  loser=13
13    van de Graaff/de Keizer    Meertens/Mol  8 aug  14:00  1  15 21  11  21       9-16  loser=13
14    Remmers/van wijngaarden    Domselaar/van Vliet  8 aug  14:00  3  14 21  11  21       3-6  II
15    Boer/van der Meer    Kort/Stevens  8 aug  15:00  1  14 21  13  21       2-7  II
16    Bouwknegt/Schouten    Braakman/Sinnema  8 aug  15:00  3  15 21  22  20  15   12-13  loser=13
17    Fokkens/Schuil-van Wijnhoven    Koster/Wiltens  8 aug  16:00  1  21 17  17  21  12  15   5-10  loser=9
18    Boerhave/Driessen    Hagens/Moekotte  8 aug  16:00  3  25 23  17  21  15   8-11  loser=9
19    Remmers/van Wijngaarden    Meertens/Mol  8 aug  17:00  1  14 21  21  17  15   6-9  loser=9
20    Boer/van der Meer    Bouwknegt/Schouten  8 aug  17:00  3  12 21  23  25       7-12  loser=9
21    Koster/Wiltens    Boerhave/Driessen  8 aug  18:00  3  21 18  21  11       5-8  loser=7
22    Meertens/Mol    Bouwknegt/Schouten  8 aug  18:30  1  21 19  21  17      2  6-7  loser=7
                                   
                                   
     ZONDAG                              
1  T1  Keizer/van Iersel  T8  Meertens/Mol    9:00  1  21 18  21  13       1-8  loser=7
2  T4  Kort/Stevens  T5  Domselaar/van Vliet    9:00  3  23 21  13  21  15   4-5  loser=5
3  T3  Mooren/Wesselink  T6  Bertoli/Clancy    10:00  3  21 12 21 15     2 0  3-6  loser=5
4  T2  Remmers/Stiekema  T7  Koster/Wiltens    11:00  3  21 17 22 20     2 0  2-7  loser=7
5  W2  Domselaar/van Vliet  W1  Keizer/van Iersel    11:00  1  21 18 21 13     0  1-4  halve finale
6  W4  Remmers/Stiekema  W3  Mooren/Wesselink    12:40  1  15 21  21  16  15   2-3  halve finale
7  V6  Mooren/Wesselink  V5  Domselaar/van Vliet    14:20  1  21 13 21  17      2  3-4  3e/4e pl.
 W5  Keizer/van Iersel  W6  Remmers/Stiekema    16:00  1  21 15  11  21  18  16  2  1-2  finale