Zondag 15 april van 12.00u tot 16.00u. Demonstratiewedstrijd heren tussen Netwerk en Were Di Beach Tilburg
Zondag 15 april 2012 houdt Were Di Beach Tilburg haar jaarlijkse open dag. Van 12.00u tot 16.00u is iedereen welkom.
Om 13.30u zal een dameswedstrijd worden gespeeld en om 15.00u een herenwedstrijd. Dirk en Frits van het Tilburgse A-league team Netwerk/STV, dat dit seizoen de grote verrassing van de zaalcompetitie was, nemen het dan op tegen spelers van Were Di Beach Tilburg (o.a. Jon (tevens speler BTH), Freek, Pim en Martijn).
Om 13.30u en 15.00u zullen er proeftrainingen worden gegeven van ongeveer een uur, waar iedereen aan mee kan doen. Bij voldoende belangstelling worden jeugd en senioren apart getraind. Na de training is er nog tijd om wedstrijdjes te spelen.
Natuurlijk kun je ook meteen een wedstrijdje komen spelen. Neem je spullen mee (er zijn kleedkamers aanwezig) en vraag terplekke iemand om een potje te spelen of regel vantevoren al een paar mensen.
Tijdens de open dag zullen de bestuursleden en trainers aanwezig zijn, zodat zij terplekke vragen kunnen beantwoorden.
Op de open dag zullen de tanktops en T-shirts klaar zijn die als trainingskleding of wedstrijdkleding gebruikt kunnen gaan worden. De basiskleur is oranje en de opdruk is wit. Als basis voor de opdruk op de achterzijde van de kleding is het ontwerp van Rutger genomen dat hij 3 jaar geleden heeft ontworpen voor de eredivisie. Op de tanktops zullen aan de voorkant de nummers 1 of 2 gedrukt worden, zodat deze ook gebruikt kunnen worden om wedstrijden in te spelen. Natuurlijk zal er een mooie introductieprijs gelden tijdens de open dag!
Tot de 15e!